Evropa > Bulharsko > Primorsko > Hotel Buena Vissta

Informace o Hotel Buena Vissta

Vítáme Vás na stránce Hotel Buena Vissta na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Buena Vissta, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Buena Vissta, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Buena Vissta.

  • Hotel Buena Vissta

Hotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Buena Vissta Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Buena Vissta
Ulice:  7 Nadejda Str
Město:  8290 Primorsko
Země:  Bulharsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgnorotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Buena Vissta se nachází v Primorsku, 100 metrů od Jižní pláže a 200 metrů od centra letoviska, a nabízí klimatizované pokoje a apartmány, sezonní bazén s lehátky i posezením a také à la carte restauraci. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Ke všem pokojům patří zařízený balkon s výhledem do zahrady a na bazén. K dispozici je také posezení, kabelová TV, chladnička i koupelna se sprchou. V apartmánech najdete prakticky vybavený kuchyňský kout. Každé ráno je podávána snídaně. Pro děti je připraveno hřiště. Na požádání a za příplatek jsou dostupné také další služby včetně půjčení aut a jízdních kol, dopravy na letiště nebo praní prádla. Na požádání a za příplatek lze zajistit také výlety lodí spojené s potápěním a rybařením. Buena Vissta Hotel stojí 300 metrů od aquaparku Primorsko. Pouhý 1 km od hotelu se rozkládá Severní pláž a 2 km vás dělí od pláže Perla. Na letiště Burgas je to 70 km a na požádání je dostupná zpoplatněná letištní doprava. Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma.

 
 
facebook g+ twitter