Evropa > Bulharsko > Burgas > Family Hotel Saint Iliya

Informace o Family Hotel Saint Iliya

Vítáme Vás na stránce Family Hotel Saint Iliya na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Family Hotel Saint Iliya, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Family Hotel Saint Iliya, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Family Hotel Saint Iliya.

  • Family Hotel Saint Iliya

Family Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - HotelyFamily Hotel Saint Iliya Burgas - Pensionhotel - Hotely
Název:  Family Hotel Saint Iliya
Ulice:  15 Perushtica Str.
Město:  8000 Burgas City
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
545 Kč
21 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnofirotrnlarzh

Rychlý popis

Family Hotel Saint Iliya se nachází v Burgasu, jen 300 metrů od pláže a 500 metrů od centra. Nabízí střešní vířivku s volným vstupem, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Hotel má í restauraci s letní terasou, kde se podávají tradiční bulharská jídla. Hosté zde mohou také relaxovat v sauně a využívat na recepci trezor, obojí zdarma. Saint Iliya Hotel poskytuje ubytování v pokojích a apartmá s individuálně nastavitelnou klimatizací, kabelovou TV, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Některé prostornější pokoje/apartmá mají i oddělené posezení nebo balkon. Hotel je vzdálený 2 minuty chůze od parku Sea Garden a stadionu a stojí v krátké pěší vzdálenosti od různých obchodů. Na letiště Burgas je to 5 km. Za příplatek lze zajistit letištní transfery.

 
 
facebook g+ twitter