Asie > Jordánsko > Ammán > Cairo Hotel

Informace o Cairo Hotel

Vítáme Vás na stránce Cairo Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Cairo Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Cairo Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Cairo Hotel.

  • Cairo Hotel

Cairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyCairo Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Cairo Hotel
Ulice:  Downtown- King Faisal Street
Město:  11118 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
366 Kč
14 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Cairo Hotel se nachází v centru Ammánu a nabízí jednoduše zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Tradiční trhy, obchody a restaurace jsou vzdálené 2 minuty chůze od hotelu. Všechny pokoje mají dlážděné podlahy a bohaté závěsy. Ve všech najdete ventilátor, šatní skříň a satelitní TV. Některé pokoje mají sdílenou koupelnu se sprchou. Cairo Hotel leží 5 minut chůze od římského amfiteátru. Nejstarší mešita v Jordánsku, mešita Al Hussein, je 3 minuty chůze od hotelu. Na mezinárodní letiště Queen Alia je to 32 km jízdy.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter