Informace o Waldschlösschen

Vítáme Vás na stránce Waldschlösschen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Waldschlösschen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Waldschlösschen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Waldschlösschen.

  • Waldschlösschen

Waldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - HotelyWaldschlösschen Mittenwalde - Pensionhotel - Hotely
Název:  Waldschlösschen
Ulice:  Am Waldschlösschen 3
Město:  15749 Mittenwalde
Okres:  Dahme-Spreewald
Kraj:  Braniborsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1278 Kč
54 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento poklidný 3hvězdičkový hotel leží v rozlehlé zahradě ve městě Mittenwald, ve snadném dosahu od překrásné krajiny a jezer regionu Dahme-Spreewald. Rodinný Waldschlösschen se nachází na idylickém místě nedaleko spousty turistických stezek, cyklotras a oblíbených míst ke koupání. Snídaně se podává každé ráno a při časné večeři před 20:00 mohou hosté ochutnat různé pokrmy rakouské kuchyně. Relaxovat můžete v útulných hotelových pokojích a abyste zůstali v kontaktu s přáteli, můžete využít bezplatný bezdrátový internet ve společných prostorách. V zahradě hotelu Waldschlösschen si můžete užívat slunce, zatímco vaše děti budou objevovat zážitkové hřiště. Největší krytý aquapark na světě, Tropické ostrovy, je odtud vzdálen pouhých 30 minut jízdy. Hotelový personál hovořící několika jazyky vám může poskytnout užitečné informace o sportovních a rekreačních příležitostech v okolí.


Důležité informace

Restaurace je otevřena denně do 20:00. Každou neděli a o svátcích je zavřeno. Klimatizace je k dispozici pouze v některých pokojích, a to na vyžádání a za příplatek. Informujte prosím Waldschlösschen o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Mittenwalde2 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen9 kmMotzen Motzener See
Berlín29 kmBerlín Alexanderplatz
Berlín29 kmBerlín zajímavosti
Luckenwalde32 kmLuckenwalde vodní park
Leibsch33 kmLeibsch Hotel Zum goldenen Stern
Bad Saarow-Pieskow38 kmLázně Bad Saarow-Pieskow
Diensdorf-Radlow38 kmDiensdorf-Radlow turistika
Jüterbog44 kmJüterbog inline
 
 
facebook g+ twitter