Informace o Undeloher Hof

Vítáme Vás na stránce Undeloher Hof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Undeloher Hof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Undeloher Hof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Undeloher Hof.

  • Undeloher Hof

Undeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - HotelyUndeloher Hof Undeloh - Pensionhotel - Hotely
Název:  Undeloher Hof
Ulice:  Wilseder Str. 22
Město:  21274 Undeloh
Okres:  Harburg okres
Kraj:  Dolní Sasko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1239 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Informujte prosím Undeloher Hof o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Bispingen13 kmBispingen Ralf Schumacher kart
Seevetal21 kmSeevetal Maschen
Hittfeld24 kmHittfeld mlýn Hittfelder Mühle
Winsen / Luhe25 kmWinsen Luhe
Soltau25 kmSoltau Heide Park
Hollenstedt26 kmHollenstedt bazén
Lüneburg30 kmLüneburg university
Drage / Labe31 kmDrage Labská stezka
Buxtehude37 kmBuxtehude rallycross
Reinbek u Hamburku40 kmReinbek Hamburk
zobrazit vše
Hamburk40 kmHamburk přístav
 
 
facebook g+ twitter