Evropa > Itálie > Trentino-Jižní Tyrolsko > Trento > Malosco > Hotel Panorama Wellness & Resort

Informace o Hotel Panorama Wellness & Resort

Vítáme Vás na stránce Hotel Panorama Wellness & Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Panorama Wellness & Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Panorama Wellness & Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Panorama Wellness & Resort.

  • Hotel Panorama Wellness & Resort

Hotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - HotelyHotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - HotelyHotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - HotelyHotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - HotelyHotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - HotelyHotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - HotelyHotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - HotelyHotel Panorama Wellness & Resort Malosco - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Panorama Wellness & Resort
Ulice:  Via Panorama 6
Město:  38013 Malosco
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
990 Kč
38 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresithusvrunotrnlzh

Rychlý popis

Hotel Panorama Wellness & Resort nabízí zdarma wellness centrum s krytým bazénem. Nachází se v centru města Malosco a 4 a 7 km od lyžařských oblastí Monte Nock a Monte Roen. Pokoje jsou zařízené v klasickém a jihotyrolském stylu s dřevěnými podlahami. Ve všech najdete LCD TV a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Využít můžete také bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně formou bufetu. Restaurace nabízí mezinárodní kuchyni, vegetariánská, diabetická a bezlepková jídla. Panorama Wellness & Resort je rodinný hotel. Nabízí volný vstup do wellness centra se saunou, tureckými lázněmi a tropickou sprchou. Majitelé provozují také obchod se suvenýry, který najdete 30 metrů od hotelu. Hosté mohou využít bezplatné parkoviště a majitelé doporučují dojet do místních lyžařských areálů autem. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená pouhých 30 metrů. Do Bolzana dojedete autem za 30 minut.


Důležité informace

Příjezd po 19:00 je třeba domluvit předem. Pokud se rozhodnete přidat k ubytování oběd nebo večeři, vezměte prosím na vědomí, že nápoje nejsou zahrnuté v ceně. Wellness centrum je otevřené od 14:00 do 20:00. Je zcela zdarma kromě kosmetických procedur.

 
 
facebook g+ twitter