Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Radisson Blu Hotel Altstadt

Informace o Radisson Blu Hotel Altstadt

Vítáme Vás na stránce Radisson Blu Hotel Altstadt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Radisson Blu Hotel Altstadt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Radisson Blu Hotel Altstadt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Radisson Blu Hotel Altstadt.

  • Radisson Blu Hotel Altstadt

Radisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel Altstadt Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Radisson Blu Hotel Altstadt
Ulice:  Rudolfskai 28/Judengasse 15
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2977 Kč
114 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Blu Hotel Altstadt se nachází v historické budově z roku 1377, přímo v historickém centru Salcburku a jen několik kroků od všech památek. Hotel byl rekonstruován na jaře 2016 a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Pokoje a apartmány jsou vkusně zařízené, klimatizované a mají výhled na řeku Salzach nebo na historické centrum. Restaurace Symphonie hotelu Radisson Blu Altstadt je klimatizovaná a podává jídla rakouské a mezinárodní kuchyně. Hosté se mohou při jídle kochat výhledem na řeku a horu Kapuzinerberg. Snídaně formou bufetu se podává od 6:30 do 10:30. Veřejná garáž je vzdálená 5 minut chůze od hotelu Altstadt Radisson Blu Sazburg. K dispozici je i parkování zajišťované obsluhou. Hosté obdrží 1denní bonusovou kartu s 10% slevou do vybraných prodejen v obchodním centru Designer Outlet.


Důležité informace

Upozorňujeme, že nejbližší veřejné parkovací garáže se nacházejí na adrese Kajetanerplatz 1, zhruba 5 minut chůze od hotelu, a patří nemocnici Barmherzige Brüder.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Wals7 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen24 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Ramsau bei Berchtesgaden25 kmRamsau lyžování
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter