Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Hotel Sacher Salzburg

Informace o Hotel Sacher Salzburg

Vítáme Vás na stránce Hotel Sacher Salzburg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sacher Salzburg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sacher Salzburg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sacher Salzburg.

  • Hotel Sacher Salzburg

Hotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Salzburg Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sacher Salzburg
Ulice:  Schwarzstraße 5-7
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6529 Kč
250 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sacher Salzburg je historický hotel typu Grand otevřený od roku 1866, který se nachází v centru Salcburku na břehu řeky Salice a má nádherný výhled na historické centrum města. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Tento soukromý luxusní hotel představuje kombinaci nadčasové elegance, tradice, služeb nejvyšší úrovně a moderních vymožeností. Celý hotel prošel zásadní rekonstrukcí a nyní nabízí nejmodernější technologie. Všechny pokoje a apartmány jsou zcela individuálně zařízené a moderně vybavené. Interiér každého z pokojů i apartmá je dílem majitelky hotelu paní Elisabeth Gürtler, jejíž práce se vyznačuje vynikajícím smyslem pro detail. Součástí zařízení jsou originální obrazy, drahocenné koberce i hedvábné tapety. Všechny pokoje, které Hotel Sacher Salzburg poskytuje, jsou klimatizované a vybavené minibarem i župany. Hotel má výjimečný výhled na siluetu historického centra města a na pevnost Hohensalzburg. Součástí hotelu je proslulá kavárna Café Sacher Salzburg s prostředím typickým pro rakouské podniky tohoto typu a s nabídkou originálních dortů značky Sacher. Restaurace Zirbelzimmer se vyznačuje pro Salcburk jedinečným dřevěným obložením a bohatě vyřezávanými stropy a představuje oblíbený cíl gurmánů. V těsné blízkosti pěší stezky vedoucí podél břehu řeky Salice se nachází restaurace Roter Salon s překrásným výhledem na historické centrum města. V neformálním prostředí restaurace Salzachgrill si můžete pochutnat na grilovaných specialitách. V baru Sacher lze za doprovodu živé klavírní hudby vybírat z bohatého sortimentu nápojů.


Důležité informace

Fitness centrum bude z důvodu renovace dočasně uzavřeno až do března 2016.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Wals6 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig8 kmGrödig Salzburg
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen25 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Ramsau bei Berchtesgaden25 kmRamsau lyžování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken29 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee38 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter