Evropa > Rakousko > Tyrolsko > Schwaz okres > Finkenberg > Hotel Finkenbergerhof

Informace o Hotel Finkenbergerhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Finkenbergerhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Finkenbergerhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Finkenbergerhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Finkenbergerhof.

  • Hotel Finkenbergerhof

Hotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Finkenbergerhof Finkenberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Finkenbergerhof
Ulice:  Dorf 113
Město:  6292 Finkenberg
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2068 Kč
81 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurudarotrnlarzh

Rychlý popis

Tradiční tyrolský hotel Finkenbergerhof se nachází u vstupu do údolí Tuxertal, 20 minut jízdy od ledovce Hintertux, 400 metrů od lyžařského areálu Zillertal 3000 a hned vedle turistické oblasti Zillertaler Hauptkamm. Skibus jezdí každých 15 minut. Pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnu s fénem i kosmetickým zrcátkem a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se v hotelu podává bohatá snídaně formou bufetu, která se připravuje z čerstvých regionálních surovin. Polopenze v gurmánské restauraci zahrnuje tříchodovou večeři s výběrem jídel a salátovým bufetem. Hotel Finkenbergerhof má wellness centrum s finskou saunou, parní saunou, infračervenou kabinou, Kneippovým chodníkem a soláriem. Terasa nabízí panoramatický výhled na Zillertalské Alpy. Na recepci si lze zakoupit skipasy a pronajmout elektrokola (v závislosti na dostupnosti), která lze také dobíjet v nabíjecí stanici. Hosté ubytování Finkenbergerhof mohou také využít neplacené parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Finkenberg158 mFinkenberg Hintertux
Mayrhofen - Juns4 kmMayrhofen Juns
Tux9 kmTux Gletscher
Kolsass22 kmKolsass Weer
Schwaz24 kmSchwaz stříbrný důl
Volders25 kmVolders PORG gymnázium
Tulfes26 kmTulfes lyžování
Steinach am Brenner28 kmSteinach am Brenner lyžařské středisko
Gries am Brenner30 kmGries am Brenner penzion Alpina
Maurach31 kmMaurach Achensee
zobrazit vše
Mieders34 kmMieders horská dráha
Innsbruck35 kmInnsbruck turistika
Mutters36 kmMutters hotely
Wildschönau36 kmWildschönau lyžařský areál
Gschnitz39 kmGschnitz Tribulaun
Hopfgarten im Brixental40 kmHopfgarten im Brixental lyžařský areál
Neustift im Stubaital40 kmNeustift im Stubaital
Götzens41 kmGötzens Innsbruck
Wörgl41 kmWörgl vodní svět
Hinterriss45 kmHinterriss Gasthof Zur Post
Söll48 kmSöll bazén
Kirchberg in Tirol50 kmKirchberg in Tirol ubytování
 
 
facebook g+ twitter