Informace o Hotel Linde

Vítáme Vás na stránce Hotel Linde na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Linde, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Linde, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Linde.

  • Hotel Linde

Hotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - HotelyHotel Linde Maria Wörth - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Linde
Ulice:  Lindenplatz 3
Město:  9082 Maria Wörth
Okres:  Klagenfurt Land
Kraj:  Korutany
Země:  Rakousko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithuruslrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Linde nabízí 2 restaurace a soukromé koupaliště na jižním břehu jezera Wörth. K vybavení patří škola vodního lyžování a je zde soukromá lodní taxislužba. Pokoje mají panoramatický výhled na jezero a některé i vlastní balkon. Všechny pokoje mají satelitní TV, župany a přezůvky. V à-la-carte restauraci s velkou terasou a výhledem na jezero se podávají ryby a místní speciality. Kávu a občerstvení podává Lake Bar, který se nachází jen několik kroků od pobřeží. Při západu slunce si hosté mohou vychutnat koktejl nebo se zahřát u krbu v hotelovém baru. Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Wellness zařízení má saunu, solárium a masážní salon. Hosté mohou také navštívit nedaleké golfové hřiště Kärntner Golfclub Dellach, které je vzdáleno 3 km.

Zajímavosti v okolí

Pörtschach am Wörthersee3 kmPörtschach am Wörther See
Feldkirchen v Korutanech14 kmFeldkirchen in Kärnten
Ferlach15 kmFerlach Korutany
Ossiach16 kmOssiach jezero Ossiacher See
Ledenitzen17 kmLedenitzen u Faak am See
Sankt Niklas an der Drau17 kmSankt Niklas an der Drau
Annenheim21 kmAnnenheim Ossiacher See
Villach24 kmVillach hokej
Heiligengeist32 kmHeiligengeist ubytování
Bad Kleinkirchheim37 kmBad Kleinkirchheim lázně
zobrazit vše
Millstatt50 kmMillstatt jezero Millstätter See
 
 
facebook g+ twitter