Evropa > Chorvatsko > Splitsko-dalmatská župa > Makarská riviéra > Tučepi > Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive

Informace o Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive.

  • Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive

Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Neptun - All Inclusive Tučepi - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bluesun Hotel Neptun - All Inclusive
Ulice:  Slatina 3
Město:  21325 Tučepi
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithusvrudanofislhrrotrnl

Rychlý popis

Hotel Bluesun Neptun se nachází mezi olivovými háji a borovicemi, které sahají až k pobřeží Jaderského moře a dlouhým oblázkovým plážím. Před letní sezónou 2014 prošel rekonstrukcí a nabízí ubytování all inclusive, celou řadu aktivit, velký venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Služby all inclusive zahrnují 3 hlavní jídla, 2 svačiny a široký výběr nápojů. V rámci této nabídky si lze v hotelu také zdarma půjčit kola a zahrát klasický i stolní tenis, fotbal a volejbal. Všechny pokoje v areálu, ke kterému patří hlavní a vedlejší budova, jsou nově zařízené a mají kabelovou TV, koupelnu se sprchou a balkon. Součástí služeb v Neptunu je také dětský klub a večerní zábavní program. V roce 2014 bylo přistavěno fitcentrum a víceúčelová zasedací místnost. Hned vedle hotelu pak mohou hosté navštívit sportovní centrum Slatina s travnatým fotbalovým hřištěm, bowlingem, zázemím na stolní tenis a dalším rekreačním vybavením. Přímo na místě si lze rezervovat výlety do přírodního parku Biokovo, na poutní místo Medžugorie a do Splitu nebo Dubrovníku. Zajistit je možné i rybí piknik v Bolu, rafting na řece Cetina a různé dopravní služby.

Zajímavosti v okolí

Makarska4 kmMakarska riviéra
Brela15 kmBrela Makarska
Gradac31 kmGradac pláže
Bol32 kmBol Chorvatsko
Podstrana47 kmPodstrana San Antonio Hotel
 
 
facebook g+ twitter