Informace o Hotel Laurentum

Vítáme Vás na stránce Hotel Laurentum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Laurentum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Laurentum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Laurentum.

  • Hotel Laurentum

Hotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Laurentum Tučepi - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Laurentum
Ulice:  Kraj 43
Město:  21325 Tučepi
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Laurentum se nachází v centru vesnice, 50 metrů od oblázkové pláže a přímo u přístavu v Tučepi. Svým hostům nabízí ubytování v elegantních pokojích s balkonem, venkovní bazén a 2 restaurace. V celém hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Pokoje v hotelu Laurentum jsou zařízeny v klasickém stylu a vyzdobeny vybranými látkami v modrých a červených barevných tónech. K jejich vybavení patří klimatizace, satelitní TV a trezor. Všechny pokoje jsou vzdušné a zahrnují posezení. V elegantní à la carte restauraci hotelu Laurentum se podávají čerstvé plody Jaderského moře a jiné dalmátské speciality. Neformálnější jídlo si můžete dát u bazénu v bistru s nabídkou salátů, pizzy a těstovin. Vzhledem k tomu, že hotel leží přímo u pobřežní promenády, je vzdálen jen pár kroků od různých obchodů, barů a restaurací. Autobusové nádraží v Tučepi se nachází 300 metrů od hotelu. Hotel je vzdálen 6 km od Makarské, 60 km od Splitu a 90 km od letiště ve Splitu.

Zajímavosti v okolí

Makarska5 kmMakarska riviéra
Brela17 kmBrela Makarska
Gradac30 kmGradac pláže
Bol33 kmBol Chorvatsko
Podstrana48 kmPodstrana San Antonio Hotel
 
 
facebook g+ twitter