Informace o Hotel Villa Andrea

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Andrea na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Andrea, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Andrea, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Andrea.

  • Hotel Villa Andrea

Hotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Andrea Tučepi - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Andrea
Ulice:  Kamena 46
Město:  21325 Tučepi
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Elegantní Hotel Villa Andrea Tučepi se nachází přímo u pláže na Makarské riviéře v Tučepi a má restauraci s vinným sklepem a wellness centrum s různými masážemi a kosmetickými procedurami. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, trezorem a minibarem. Ve vlastní koupelně je sprcha, bezplatné toaletní potřeby a fén. Většina pokojů má také balkon s výhledem na Jaderské moře. Zdarma obdržíte nápoj na uvítanou a k dispozici jsou župany a pantofle. Hotel Villa Andrea Tučepi nabízí hostům možnost využívat zdarma lehátka a slunečníky. Zdarma si lze také zapůjčit kola. Součástí hotelu je prodejna suvenýrů a lze zařídit různé výlety do okolí. V oblasti se můžete věnovat různým činnostem, jako je potápění, rybaření, pěší turistika nebo tenis. Centrum Tučepi je 1 km daleko a na Makarskou je to 6 km. Vrchol hory Biokovo je ve vzdálenosti 10 km. Hosté mohou také podniknout celodenní výlet na ostrov Brač trajektem z Makarské nebo navštívit botanickou zahradu Kotisina vzdálenou 6 km. Na letiště ve Splitu je to od hotelu Villa Andrea Tučepi 83 km. Na místě lze využívat hlídané parkoviště.


Důležité informace

Hotelová restaurace má otevřeno každý den a podává à la carte jídla i sestavené menu (jako polopenzi). Večeři je možné objednat několik hodin dopředu nebo připravit na požádání. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Villa Andrea o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Makarska6 kmMakarska riviéra
Brela17 kmBrela Makarska
Gradac29 kmGradac pláže
Bol34 kmBol Chorvatsko
Podstrana49 kmPodstrana San Antonio Hotel
 
 
facebook g+ twitter