Informace o Hotel Adoral

Vítáme Vás na stránce Hotel Adoral na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Adoral, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Adoral, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Adoral.

  • Hotel Adoral

Hotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Adoral Rabac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Adoral
Ulice:  Obala M.Tita 2a
Město:  52221 Rabac
Okres:  Labin
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2039 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Stylový, elegantní Adoral Hotel se světlými interiéry se nachází ve městě Rabac a nabízí skvěle vybavené pokoje a apartmá s nádherným výhledem na moře. Na vyžádání je zdarma k dispozici vyzvednutí na letišti v Pule. Hotel stojí velmi blízko moře, v dostatečné vzdálenosti od rušných ulic letoviska. Těšit se sem hosté mohou na čerstvý mořský vzduch, křišťálově čisté moře a dostatek slunce. Elegantní apartmá zařízena v teplých barvách jsou zárukou relaxačního pobytu.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Adoral o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Mošcenička Draga20 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran26 kmLovran Chorvatsko
Ičici28 kmIčići marina
Korenica29 kmKorenica monument
Opatija32 kmOpatija apartmány
Medulin34 kmMedulin kemp
Pula34 kmPula koloseum
Omišalj35 kmOmišalj Krk ostrov
Rijeka36 kmRijeka pláže
Motovun39 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Kraljevica40 kmKraljevica Uvala Scott
Šilo41 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj43 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Poreč48 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter