Evropa > Itálie > Lazio > Řím okres > Fiumicino > La Torre Del Moro

Informace o La Torre Del Moro

Vítáme Vás na stránce La Torre Del Moro na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu La Torre Del Moro, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt La Torre Del Moro, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro La Torre Del Moro.

  • La Torre Del Moro

La Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - HotelyLa Torre Del Moro Fiumicino - Pensionhotel - Hotely
Název:  La Torre Del Moro
Ulice:  Via Della Pesca 38
Město:  00054 Fiumicino
Okres:  Řím okres
Kraj:  Lazio
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1165 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

La Torre Del Moro se nachází v centru města Fiumicino, 10 minut jízdy autem od pláže a 15 minut jízdy od stejnojmenného letiště, a nabízí vlastní restauraci i bezplatné parkoviště. K dispozici jsou příjemně zařízené a pohodlné pokoje s dlážděnou podlahou, klimatizací, TV i koupelnou včetně sprchy. Každé ráno podává La Torre Del Moro jednoduchou italskou snídani a v restauraci se v době obědů i večeří připravují pokrmy italské kuchyně. Za pouhých 10 minut lze autem dojet do fiumicinského přístaviště trajektů, která zajišťuje spojení se Sardinií, a 30 minut jízdy autem vás dělí od centra Říma.


Důležité informace

Informujte prosím La Torre Del Moro o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter