Informace o Hotel Villa Emilia

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Emilia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Emilia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Emilia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Emilia.

  • Hotel Villa Emilia

Hotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Emilia Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Emilia
Ulice:  Via Mureda 61
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1683 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrunonlarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází uprostřed Val Gardena, pouhých 400 metrů od centra města Ortisei a sjezdovek Secedy a nabízí tradiční restauraci a pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a výhledem na hory. Villa Emilia je ideálním místem pro outdoorové aktivity. V letních měsících se hosté mohou věnovat pěší turistice a jízdě na kole. Jízdní kola si mohou na místě půjčit zdarma. V zimních měsících mohou hosté bezplatně využít lyžárnu. Hotel Villa Emilia tvoří 2 budovy oddělené malým dvorem. Pokoje mají vlastní koupelnu a satelitní TV. Hotel také nabízí bezplatný přístup do nedalekých sportovních zařízení, včetně tenisového centra v Roncadizze, kluzišť v Ortisei a Selva a bazénů ve wellness centru Mar Dolomit v Ortisei.


Důležité informace

Máte-li v plánu příjezd po 21:00, informujte prosím ubytování předem.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo22 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter