Evropa > Itálie > Lombardie > Como > Tremezzo > Grand Hotel Tremezzo

Informace o Grand Hotel Tremezzo

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Tremezzo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Tremezzo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Tremezzo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Tremezzo.

  • Grand Hotel Tremezzo

Grand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Tremezzo Tremezzo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Tremezzo
Ulice:  Via Regina 8
Město:  22019 Tremezzo
Okres:  Como
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
9942 Kč
384 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel Tremezzo nabízí úchvatný výhled na Komské jezero a obec Bellagio. Má moderní wellness centrum, řadu stravovacích zařízení a 3 bazény, kryté i venkovní. Wi-Fi je v hotelu dostupné zdarma. Okouzlující secesní Grand Hotel byl otevřen již v roce 1910 a dodnes v něm najdete původní fresky a starožitný nábytek. V pokojích se zde snoubí staré s novým. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené LCD TV a minibarem. Ve wellness centru TSPA je sauna, relaxační místnost a venkovní vířivka s výhledem na jezero. Milovníci sportu ocení posilovnu, tenisový kurt a cestičky v parku, kde se mohou věnovat joggingu. V restauraci La Terrazza s výhledem na jezero si hosté mohou pochutnat na vynikajících pokrmech italské kuchyně. Vybrat si lze i z několika vinných barů a salonků. Hotel se nachází v Tremezzu, 5 minut chůze od přístaviště Cadenabbia, odkud vyplouvají výletní lodě na cesty přes jezero. Hosté mohou využít slevy v nedalekých golfových klubech Menaggio a Cadenabbia.


Důležité informace

Hotel si vyhrazuje právo provést před příjezdem předběžnou autorizaci vaší kreditní karty v souladu se storno podmínkami. Na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a dodatečné příplatky. Na rezervaci za více než 10 000 EUR se mohou vztahovat jiné podmínky a další dodatky.

 
 
facebook g+ twitter