Informace o Villa Helia

Vítáme Vás na stránce Villa Helia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Helia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Helia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Helia.

  • Villa Helia

Villa Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - HotelyVilla Helia Dolný Kubín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Helia
Ulice:  Medzihradska 1563
Město:  02601 Dolný Kubín
Okres:  Dolný Kubín okres
Kraj:  Žilinský kraj
Země:  Slovensko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1618 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrunotrnlelarzh

Rychlý popis

Penzion Villa Helia se nachází v klidné příměstské oblasti Medzihradné, jen 1,2 km od historického centra města Dolný Kubín. Nabízí moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi a vířivkou. Všechny apartmány jsou vyzdobené v béžových barevných odstínech a zařízené nábytkem z tmavého dřeva. Mají prostorný obývací pokoj se satelitní TV, kuchyňský a jídelní kout a koupelnu se sprchou. V penzionu Helia najdete restauraci, která se specializuje na zdravou kuchyni. Hosté si mohou zajít na konzultace o zdravém životním stylu a různých dietách. V baru můžete posedět u skleničky francouzského vína nebo šálku bio čaje. Hosté mohou využívat také společenskou místnost s krbem. Na vyžádání lze zajistit masáže. Od lázeňského centra Aquarelax Dolný Kubín vás dělí 2,6 km. Lyžařský areál Kubínska Hola je vzdálený 9,5 km. Hrad Orava, který se tyčí na vysoké skále nad řekou Oravou, najdete 12 km od ubytování. Villa Helia se nachází 22 km od termálního parku Bešeňová. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště.


Důležité informace

Pro zajištění rezervace je třeba uhradit zálohu bankovním převodem. Po provedení rezervace vás bude Penzion Villa Helia kontaktovat s příslušnými pokyny.

Zajímavosti v okolí

Lúčky11 kmKúpele Lúčky
Bešeňová15 kmThermal Park Bešeňová
Liptovský Mikuláš22 kmAquapark Tatralandia
Terchová22 kmTerchová turistika
 
 
facebook g+ twitter