Evropa > Estonsko > Tallinn > Hotel Telegraaf

Informace o Hotel Telegraaf

Vítáme Vás na stránce Hotel Telegraaf na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Telegraaf, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Telegraaf, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Telegraaf.

  • Hotel Telegraaf

Hotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - HotelyHotel Telegraaf Tallinn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Telegraaf
Ulice:  Vene 9
Město:  10123 Tallinn
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3215 Kč
131 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel sídlí v historické budově z roku 1878, která se nachází pouhých 70 metrů od Radničního náměstí v Tallinnu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a má krytý bazén, vířivku a exkluzivní wellness centrum Elemis. Klimatizované pokoje hotelu Telegraaf zahrnují satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu se župany a pantoflemi. Exkluzivní à la carte restaurace Tchaikovsky nabízí pokrmy ruské a francouzské kuchyně. Vzhledem k oblíbenosti restaurace je vhodné rezervovat si místa předem. V lobby baru si můžete vybrat ze široké nabídky vín, koktejlů a dalších nápojů. Telegraaf Hotel nabízí také pokojovou službu 24 hodin denně. Hotel Telegraaf provozuje wellness centrum, které zahrnuje saunu, vířivku a parní saunu. K dispozici jsou také kosmetické procedury. Za příplatek hotel zajišťuje dopravu na letiště. Hotel Telegraaf je vzdálen 600 metrů od hradu Toompea a jen pár kroků od malebné uličky sv. Kateřiny.

 
 
facebook g+ twitter