Evropa > Francie > Ile de France (Paříž) > Paříž okres > Paříž > Hôtel Du Bois Champs-Elysées

Informace o Hôtel Du Bois Champs-Elysées

Vítáme Vás na stránce Hôtel Du Bois Champs-Elysées na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Du Bois Champs-Elysées, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Du Bois Champs-Elysées, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Du Bois Champs-Elysées.

  • Hôtel Du Bois Champs-Elysées

Hôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - HotelyHôtel Du Bois Champs-Elysées Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Du Bois Champs-Elysées
Ulice:  11 rue du Dome (Angle 29 Av. Victor Hugo)
Město:  75016 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2452 Kč
96 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován pouhých 450 metrů od stanice metra Victor Hugo a 5 minut chůze od bulváru Champs-Élysées a Vítězného oblouku. Hôtel Du Bois Champs-Elysées poskytuje klimatizované pokoje s krémovými a čokoládově hnědými dekoracemi, kabelovou LCD TV s plochou obrazovkou se zahraničními programy, jako je beIN Sports, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, minibarem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Každé ráno se v jídelně podává snídaně (za příplatek). Hotel nabízí také službu hlídání dětí a prodej vstupenek do muzeí a pařížského Disneylandu. Za příplatek si lze objednat kyvadlovou dopravu z letiště. Hôtel Du Bois Champs-Elysées se nachází 15 minut chůze od kongresového centra Porte Maillot a 20 minut chůze od Eiffelovy věže. Městskou hromadnou dopravou se snadno dostanete k bazilice Sacré Coeur a kabaretu Moulin Rouge.

 
 
facebook g+ twitter