Evropa > Polsko > Krakov > Hotel Centrum

Informace o Hotel Centrum

Vítáme Vás na stránce Hotel Centrum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Centrum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Centrum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Centrum.

  • Hotel Centrum

Hotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - HotelyHotel Centrum Krakov - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Centrum
Ulice:  Osiedle Centrum E 12, Al. Jana Pawła II
Město:  31-934 Kraków
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1017 Kč
171 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový Hotel Centrum se nachází v krakovské části Nowa Huta, 10 minut autem od historického centra Krakova a 20 km od letiště. Nabízí bezplatný internet a parkování zdarma. Všechny pokoje jsou stylově zařízené a mají moderní koupelnu s toaletními potřebami, K vybavení patří minibar, bezpečnostní schránka, lednice a LCD TV. Hotel má dobře vybavenou posilovnu. Objednat si tu můžete různé tělové procedury a kosmetická ošetření. Kavárna Avocado podává velký výběr nápojů a dezertů. V restauraci hotelu Centrum Kraków se podávají speciality tradiční polské a mezinárodní kuchyně. Na nejbližší tramvajovou zastávku je to jen 200 metrů. Hotel se nachází 3,5 km od výstaviště EXPO a 5 km od Areny Tauron Kraków.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v případě rezervace bez možnosti vrácení peněz a v případě, že vyžadujete fakturu s DPH, je třeba informovat hotel předem a zaslat potřebné údaje. Upozorňujeme, že Hotel Centrum má vstup z ulice Jana Pawła II.

 
 
facebook g+ twitter