Evropa > Polsko > Štetín > Hotel Atrium

Informace o Hotel Atrium

Vítáme Vás na stránce Hotel Atrium na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Atrium, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Atrium, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Atrium.

  • Hotel Atrium

Hotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - HotelyHotel Atrium Štetín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Atrium
Ulice:  al. Wojska Polskiego 75
Město:  70-481 Szczecin
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1647 Kč
276 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Atrium Hotel se nachází v centru města Štětín, 1,9 km od staroměstské radnice. Nabízí pokoje s koupelnou, bezplatným připojením na internet, satelitní TV a posezením. Atrium se nachází v blízkosti mnoha různých obchodů, kaváren, divadel a muzeí a je vzdálený jen 1,1 km od nákupního centra Galaxy. Individuálně zařízené pokoje jsou vybavené bezpečnostní schránkou, klimatizací a minibarem. K dispozici je výtah, nepřetržitě otevřená recepce a zdarma hlídané parkoviště okolo hotelu. Po dlouhém dni si můžete odpočinout v sauně. Atrium provozuje restauraci, kde si během svého pobytu můžete pochutnat na italských pokrmech. K odpočinku je připraven salonek s krbem a lobby bar.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel akceptuje malá domácí zvířata ve vybraných pokojích. Další informace si vyžádejte přímo od hotelu. Služba je za poplatek.

Zajímavosti v okolí

Schwedt45 kmSchwedt/Oder v Braniborsku
 
 
facebook g+ twitter