Hotely Drapia - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Drapia na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657799
1
Hotel Il Vulcano

Pokojů: 13
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Borgo di Santa Barbara

Pokojů: 13
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1160 Kč
49 €
 
Giardino del Marchese di Altavilla

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Labranda Rocca Nettuno Tropea

Pokojů: 276
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****

 
Hotel Maddalena

Pokojů: 30
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Villaggio L

Pokojů: 160
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel Orizzonte Blu

Pokojů: 55
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Villaggio Hotel Club La Pace

Pokojů: 100
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****

 

Kategorie hotelů Drapia

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Drapia a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Drapia, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Drapia, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter