Evropa > Itálie > Kalábrie > Vibo Valentia > Tropea > Giardino del Marchese di Altavilla

Informace o Giardino del Marchese di Altavilla

Vítáme Vás na stránce Giardino del Marchese di Altavilla na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Giardino del Marchese di Altavilla, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Giardino del Marchese di Altavilla, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Giardino del Marchese di Altavilla.

  • Giardino del Marchese di Altavilla

Giardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla Tropea - Pensionhotel - Hotely
Název:  Giardino del Marchese di Altavilla
Ulice:  Localita' Gornella
Město:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofironlelarzhja

Rychlý popis

Marchese D'Altavilla se nachází nad městem Tropea a nabízí elegantní pokoje v klidném prostředí. Terasovitá zahrada skýtá výhled na moře, staré město a za jasných dnů na ostrov Stromboli. Giardino del Marchese di Altavilla nabízí bezplatné parkování a bezplatnou kyvadlovou dopravu na hlavní náměstí a na soukromé i veřejné pláže vzdálené 2 km. Pokoje v Altavilla mají samostatný vstup ze zahrady a jsou vybaveny minibarem, TV, trezorem, ventilátorem a fénem. Celý hotel je obklopen vzrostlými stromy. Snídaně se podává v restauraci nebo na hlavní verandě s výhledem na Tropeu a Tyrhénské moře.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom hotel s předstihem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter