Afrika > Tunisko > Tabarka

Hotely Tabarka - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Tabarka na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657815
1
Marina Prestige Tabarka

Pokojů: 49
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1310 Kč
50 €
 
La Cigale Tabarka

Pokojů: 248
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
2306 Kč
88 €
 
Hotel Les Mimosas

Pokojů: 75
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
708 Kč
27 €
 

Kategorie hotelů Tabarka

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Tabarka a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Tabarka, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Tabarka, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter