Hotely Merzig - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Merzig na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657793
1
Hotel Merll - Rieff Merzig

Pokojů: 14
Hotel
Cena od / noc+snídaně
987 Kč
40 €
 
Hotel Schwemlinger Hof Merzig / Schwemlingen

Max. kapacita: 23
Pokojů: 14
Hotel **
Cena od / noc+snídaně
740 Kč
30 €
 
Hotel-Restaurant Schwemlinger Hof

Pokojů: 16
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1037 Kč
42 €
 
Hotel Restaurant Roemer

Pokojů: 41
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1826 Kč
74 €
 
Hotel Sonnenhof

Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1703 Kč
69 €
 
Hotel Merll-Rieff

Pokojů: 14
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1111 Kč
45 €
 

Kategorie hotelů Merzig

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Merzig a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Merzig, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Merzig, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter