Evropa > Německo > Sársko > Saarlouis okres > Schwalbach / Sársko

Hotely Schwalbach / Sársko - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Schwalbach / Sársko na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657778
1
Hotel Mühlenthal Schwalbach / Saar

Pokojů: 14
Hotel ***
Cena od / noc+snídaně
1188 Kč
48 €
 
Hotel Strauß Schwalbach / Hülzweiler

Max. kapacita: 20
Pokojů: 10
Hotel
Cena od / noc
916 Kč
37 €
 
Hotel Zur Freilichtbühne Schwalbach / Hülzweiler

Max. kapacita: 34
Pokojů: 24
Hotel **
Cena od / noc+snídaně
990 Kč
40 €
 

Kategorie hotelů Schwalbach / Sársko

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Schwalbach / Sársko a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Schwalbach / Sársko, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Schwalbach / Sársko, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter