Evropa > Německo > Sasko > Budyšín okres > Bischofswerda

Hotely Bischofswerda - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Bischofswerda na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667665
1
Hotel Evabrunnen*** Bischofswerda

Max. kapacita: 74
Pokojů: 41
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Cena od / noc+snídaně
853 Kč
31 €

Hotel Evabrunnen Bischofswerda

Poloha: Mezi Drážďany a Bautzenem, snadno přístupné k dálnici A4. Hotel se nachází v městě Bischofswerda.

Ubytování: Pohodlný, cenovĕ dostupný, výtah v hotelu. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním designu (třešeň), se sprchou, WC, minibarem, telefonem a TV. Některé i s mini-kuchyní a bezplatné bezdrátovém připojení k internetu.

Další služby: Zdarma parkoviště, veřejné prostory pro oslavy, kavárna, restaurace, pivní zahrada, dětská postel. Skupinové slevy.

Okolí: Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety do Drážďan, Bautzenu, oblasti Saské Švýcarsko, hor Oberlausitzer, Polska, České republiky a mnoho dalších atrakcí v okolí.

 
Hotel Gutshof Bischofswerda

Max. kapacita: 18
Pokojů: 10
Hotel
Cena od / noc+snídaně
1046 Kč
38 €
 
Logis l

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1239 Kč
45 €
 
Hotel Evabrunnen

Pokojů: 41
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1211 Kč
44 €
 

Kategorie hotelů Bischofswerda

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Bischofswerda a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Bischofswerda, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Bischofswerda, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter