Penziony Friedrichshafen - zarezervujte si ubytování v penzionu

Vítáme Vás se na stránce ubytování města Friedrichshafen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Najdete zde velké množství všech tipů pensionů nacházejících se v lokalitě město Friedrichshafen, jako luxusní pension, levný pension, rodinný pension, pension pro děti, romantický pension, penzion se snídaní, hvězdičkový penzion, klasifikovaný pension, pension s domácím mazlíčkem, bed and breakfast pension. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro rozličné skupiny, dle Vašich přání a zaměření, jak v oblasti kultury, tak i sportu i ostatních aktivit. Najdete zde vše potřebné pro Vaši příjemnou dovolenou, strávenou ve městě Friedrichshafen.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657786
1
Pension Zur Klause Eriskirch

Max. kapacita: 10
Pokojů: 5
Penzion
Dvojlůžko / noc+snídaně
1983 Kč
80 €
 
Carli

Pokojů: 1
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1438 Kč
58 €
 
Gästehaus Uezel

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Penzion

 
Hotel Schöllhorn

Pokojů: 26
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1115 Kč
45 €
 
Hacienda Hotel

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1058 Kč
43 €
 
Hellers Twenty Four II

Pokojů: 54
Domácí zvířata: Ano
Penzion ***
Osoba / noc
1091 Kč
44 €
 
Don-Bosco-Haus

Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1834 Kč
74 €
 

Kategorie penzionů Friedrichshafen

Pro ty z Vás, kdo si nevybrali ubytování v nabídce hotelů, nabízí PensionHotel velké množství penzionů ve městě Friedrichshafen. Hledáte-li domácí atmosféru, vyberte si rodinný penzion, který je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi.

Na rozdíl od hotelů jsou penziony menší, ale co se týká vybavení mohou jim směle konkurovat. Proto v nabídce města Friedrichshafen naleznete ubytování ve wellness penzionech, kde nechybí vnitřní bazén, sauna, fitness centrum, vířivka nebo bowling.

Na druhou stranu Friedrichshafen nabízí i levné ubytování doplněné kvalitními službami. Samozřejmě zde najdete i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeři se svíčkami nebo vířivku se šampaňským.

Další tipy ubytování pro město Friedrichshafen naleznete také na apartmány a chaty na PensionHotel.

 
facebook g+ twitter