Hotely Genthin - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Genthin na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657783
1
Hotel Stadt Genthin

Pokojů: 25
Hotel
Cena od / noc
708 Kč
28 €
 
Hotel Müller Genthin

Max. kapacita: 58
Pokojů: 33
Hotel
Cena od / noc+snídaně
1138 Kč
45 €
 
Hotel und Restaurant Grüner Baum

Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1239 Kč
49 €
 
Hotel & Restaurant Stadt Genthin

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
986 Kč
39 €
 
Burg Hotel Ziesar

Pokojů: 13
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1745 Kč
69 €
 
Hotel & Restaurant Müller

Pokojů: 31
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1239 Kč
49 €
 
Hotel A2

Pokojů: 44
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1182 Kč
47 €
 

Kategorie hotelů Genthin

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Genthin a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Genthin, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Genthin, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter