Hotely Schneverdingen - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Schneverdingen na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657786
1
Landhotel Schnuck

Pokojů: 131
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2231 Kč
90 €
 
Hotel Heidetraum

Pokojů: 7
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2231 Kč
90 €
 
Hotel Haus Hubertus

Pokojů: 30
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1048 Kč
42 €
 
Hotel Restaurant Ramster

Pokojů: 6
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1363 Kč
55 €
 
Hotel Landhaus Höpen

Pokojů: 49
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1785 Kč
72 €
 
Hotel Schäferhof

Pokojů: 22
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
2057 Kč
83 €
 

Kategorie hotelů Schneverdingen

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Schneverdingen a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Schneverdingen, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Schneverdingen, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter