Hotely Grossrosseln - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Grossrosseln na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657783
1
Hotel Warndtperle Völklingen

Max. kapacita: 37
Pokojů: 19
Hotel
Cena od / noc+snídaně
1062 Kč
42 €
 
Warndthotel Waibel

Pokojů: 23
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1391 Kč
55 €
 
ibis budget Forbach Centre

Pokojů: 78
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
752 Kč
30 €
 
Mercure Hotel Forbach Centre de Loisirs

Pokojů: 67
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1492 Kč
59 €
 
DM hotel

Pokojů: 21
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1694 Kč
67 €
 

Kategorie hotelů Grossrosseln

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Grossrosseln a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Grossrosseln, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Grossrosseln, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter