Evropa > Německo > Sársko > Sankt Wendel > Bosen-Eckelhausen

Hotely Bosen-Eckelhausen - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Bosen-Eckelhausen na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657782
1
Hotel Merkers Bostal Nohfelden / Bosen

Max. kapacita: 35
Pokojů: 20
Hotel ***
Cena od / noc+snídaně
1113 Kč
44 €
 
Hotel Seerose Nohfelden / Gonnesweiler
Hotel
Cena od / noc+snídaně
1011 Kč
40 €
 
Hotel Mörsdorf Nohfelden Neunkirchen / Nahe

Max. kapacita: 34
Pokojů: 17
Hotel ***
Cena od / noc+snídaně
1264 Kč
50 €
 
Hotel Gierend Nohfelden / Gonnesweiler

Max. kapacita: 30
Pokojů: 17
Hotel ***
Cena od / noc+snídaně
632 Kč
25 €
 
Hotel Braunshausen Nonnweiler / Braunshausen

Pokojů: 42
Hotel
Cena od / noc+snídaně
405 Kč
16 €
 
Victor

Pokojů: 99
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1698 Kč
67 €
 

Kategorie hotelů Bosen-Eckelhausen

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Bosen-Eckelhausen a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Bosen-Eckelhausen, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Bosen-Eckelhausen, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter