Kremsmünster – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Kremsmünster naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Kremsmünster a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Kremsmünster včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Austria-Traveller-Hotel***

Pokojů: 19
Hotel ***
Osoba / noc+snídaně
1116 Kč
42 €
 
Hotel Viereckl Steinhaus bei Wels

Max. kapacita: 10
Pokojů: 7
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc+snídaně
930 Kč
35 €

Hotel Viereckl, Steinhaus bei Wels, v blízkosti veletrhu. Také levné pokoje pro dělníky. Bezdrátové internetové připojení.

Poloha: Hotel-Penzion a pokoje pro montéry blízko města Wels. V klidném venkovském prostředí v blízkosti kostela Schauerberg. Snadno dostupné po dálnici Inntalautobahn je i město Linec. 5 minut jízdy autem nebo vlakem do centra města a na výstaviště města Wels.

Hotel garni, Penzion: Komfortní pokoje se sprchou, WC, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi a snídaní. Domácí zvířata jsou povolena. Parkování zdarma před domem.

Pokoje pro dělníky, řemeslníky: Náš rodinný penzion je také oblíben cestujícími, mechaniky, řemeslníci, stavebními dělníky, návštěvníky a vystavovateli veletrhu. Pro slevy pro delší pobyty, prosím, kontaktujte nás.

Rekreace / Okolí: Město Wels s mnoha atrakcemi. Welios centrum s interaktivní expozici energie, lázně Schallerbach, ptačí park Schmiding a další. Rodina Viereckl má také vlastní koně a horský skot.

 
Hotel-Pension Stadlhuber

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1169 Kč
44 €
 
Landzeit Restaurant Voralpenkreuz

Pokojů: 41
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2231 Kč
84 €
 
Amedia Express Sattledt

Pokojů: 92
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1142 Kč
43 €
 
Hotel Schlair

Pokojů: 35
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1753 Kč
66 €
 
 
facebook g+ twitter