Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Eurostars Berlin

Informace o Eurostars Berlin

Vítáme Vás na stránce Eurostars Berlin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Eurostars Berlin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Eurostars Berlin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Eurostars Berlin.

  • Eurostars Berlin

Eurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyEurostars Berlin Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Eurostars Berlin
Ulice:  Friedrichstr. 99
Město:  10117 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2253 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní hotel nabízí wellness centrum s krytým bazénem v nejvyšším patře, ​​bezplatné Wi-Fi a vynikající mezinárodní kuchyni. Nachází se na historickém bulváru Fridrichstrasse, berlínské nákupní ulici. Eurostars Berlin má stylové pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a elegantní dřevěný nábytek. Ve všech koupelnách jsou připraveny toaletní potřeby. Součástí lázeňského areálu hotelu Eurostars je moderní posilovna a sauna. Hosté mohou po celou dobu pobytu využívat krytý bazén. Hotel Berlin Eurostars zahrnuje a la carte restauraci s nabídkou nápadité mezinárodní kuchyně. Každý den se podává bohatá snídaně formou bufetu. Stanice metra a příměstských vlaků S-Banh Friedrichstrasse je od hotelu vzdálena jen 250 metrů. Eurostars Hotel nabízí také podzemní garáž dostupnou na vyžádání.

Zajímavosti v okolí

Berlín2 kmBerlín zajímavosti
Berlín2 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter