Evropa > Andorra > Port D'Envalira > Hotel Peretol

Informace o Hotel Peretol

Vítáme Vás na stránce Hotel Peretol na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Peretol, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Peretol, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Peretol.

  • Hotel Peretol

Hotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - HotelyHotel Peretol Port D'Envalira - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Peretol
Ulice:  Bordes D'envalira
Město:  AD100 Bordes d´Envalira
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1438 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Peretol o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter