Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Artus

Informace o Hotel Artus

Vítáme Vás na stránce Hotel Artus na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Artus, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Artus, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Artus.

  • Hotel Artus

Hotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Artus Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Artus
Ulice:  Piwna 36/39
Město:  80-831 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
684 Kč
121 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Butikový Hotel Artus se nachází v srdci historického centra Gdaňsku, pouhých 50 metrů od populárního Dlouhého trhu. Nabízí individuálně navržené pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a ledničkou. Pokoje a apartmány hotelu Artus mají interiéry v teplých tónech s elegantním nábytkem. Ve všech je dále trezor, moderní koupelna s vanou nebo sprchou a otevírá se z nich panoramatický výhled na město. V hotelové restauraci Café Mon Balzac se denně podává pestrá snídaně formou bufetu. Specializuje se na pokrmy mezinárodní kuchyně a jídla připravovaná z bio surovin a sezonních produktů. Lze využívat pokojovou službu a objednat si obědové balíčky. Hotel Artus má i wellness centrum se širokou nabídkou kosmetických procedur a relaxačních služeb. Recepce je otevřená 24 hodin denně a její personál může hostům poskytnout turistické informace, zorganizovat prohlídky města a zajistit dopravu nebo půjčení jízdních kol a aut. Hotel Artus stojí v bezprostřední blízkosti historického kostela Panny Marie a radnice. Na hlavní vlakové nádraží Gdańsk Główny je to jen 1 km.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel se nachází v srdci historického centra, v blízkosti řady barů a restaurací. Ve večerních hodinách můžete proto zaznamenat hluk. Při vjezdu do historického centra je třeba se prokázat vytištěným potvrzením rezervace. Upozorňujeme, že hotel má pouze 2 parkovací místa. Parkovací stání je třeba rezervovat předem a přiděluje se podle obsazenosti.

 
 
facebook g+ twitter