Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Qubus Hotel Gdańsk

Informace o Qubus Hotel Gdańsk

Vítáme Vás na stránce Qubus Hotel Gdańsk na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Qubus Hotel Gdańsk, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Qubus Hotel Gdańsk, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Qubus Hotel Gdańsk.

  • Qubus Hotel Gdańsk

Qubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyQubus Hotel Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Qubus Hotel Gdańsk
Ulice:  ul. Chmielna 47/52
Město:  80-748 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1098 Kč
204 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový hotel Qubus Gdańsk nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, LCD TV a výhledem na gdaňské historické centrum a řeku Motławu, na které v letní sezóně zajišťuje vyjížďky lodí zdarma. Pestrá snídaně formou bufetu se podává v elegantní hotelové restauraci, která se specializuje na mezinárodní a sezónní polská jídla. V lobby baru si můžete vychutnat originální koktejly a vína. Qubus poskytuje ubytování v luxusních odhlučněných pokojích s pracovním prostorem, trezorem, minibarem a moderní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Odpočinout si můžete ve fitness centru s posilovnou, saunou a relaxační zónou. Hotel má recepci otevřenou 24 hodin denně a nabízí také službu praní a žehlení prádla. Qubus Hotel Gdańsk se nachází 5 minut chůze od malebného historického centra. Hlavní gdaňské vlakové nádraží je vzdáleno 1,5 km.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace 10 a více pokojů se vztahují jiné podmínky. Platby se účtují dle pevně stanoveného denního kurzu hotelu platného v den odjezdu. V hotovosti lze platit také v EUR. Pokud potřebujete vystavit fakturu s DPH, poskytněte prosím hotelu veškeré potřebné údaje, jinak bude vystavena na osobu, která provedla rezervaci. Mimo hlavní sezónu, to jest od února do března, je pozdní check-out možný do 15:00. Vezměte prosím na vědomí, že: - za předčasný check-in před 12:00 se účtuje 10 EUR, - za pozdní check-out do 18:00 se účtuje 20 EUR.

 
 
facebook g+ twitter