Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Motel One Berlin-Bellevue

Informace o Motel One Berlin-Bellevue

Vítáme Vás na stránce Motel One Berlin-Bellevue na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Motel One Berlin-Bellevue, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Motel One Berlin-Bellevue, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Motel One Berlin-Bellevue.

  • Motel One Berlin-Bellevue

Motel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Bellevue Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Motel One Berlin-Bellevue
Ulice:  Paulstraße 21
Město:  10557 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1857 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel řetězce Motel One se nachází v berlínské čtvrti Tiergarten a nabízí klimatizované pokoje, nepřetržitě otevřený bar a bezplatné Wi-Fi. Zámek Bellevue a park Tiergarten jsou vzdálené 5 minut chůze. Stylové pokoje v Motelu One Berlin-Bellevue mají TV s plochou obrazovkou a koupelnu z tmavé žuly s dešťovou sprchou. One Lounge je kombinací vstupní haly, baru a kavárny a vyznačuje se moderním interiérem s velkými pohovkami. Podávají se zde různé mezinárodní nápoje, speciální druhy kávy a výběr lehkých jídel. Motel One Bellevue se nachází pouhých 600 metrů od stanice městské železnice Bellevue (S-Bahn), odkud lze během 2 minut dojet na berlínské hlavní nádraží. Na ulici kousek od motelu je k dispozici pár neplacených parkovacích míst. Za příplatek lze využívat určitý počet hlídaných garážových stání, které si hosté musejí předem rezervovat prostřednictvím hotelu.

Zajímavosti v okolí

Berlín4 kmBerlín zajímavosti
Berlín4 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen39 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde50 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter