Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Motel One Berlin-Hauptbahnhof

Informace o Motel One Berlin-Hauptbahnhof

Vítáme Vás na stránce Motel One Berlin-Hauptbahnhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Motel One Berlin-Hauptbahnhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Motel One Berlin-Hauptbahnhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Motel One Berlin-Hauptbahnhof.

  • Motel One Berlin-Hauptbahnhof

Motel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Motel One Berlin-Hauptbahnhof
Ulice:  Invalidenstraße 54
Město:  10557 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1857 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento moderní hotel stojí přímo naproti hlavnímu nádraží v Berlíně. Nabízí odhlučněné pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou, moderní salonek, podzemní parkoviště a Wi-Fi zdarma. Motel One Berlin-Hauptbahnhof je nekuřácký a jeho pokoje jsou klimatizované a stylově zařízené. Každý disponuje koupelnou s interiérem z tmavé žuly a s dešťovou sprchou. Motel má stylovou halu One Lounge, kde se nachází nepřetržitě otevřená recepce a která se využívá jako jídelna pro podávání snídaní a bar. Berlin-Hauptbahnhof Motel One je vzdálený jen 1 km od německého parlamentu (Reichstag). Cesta městskou železnicí S-Bahn z hlavního nádraží na Alexandrovo náměstí trvá 7 minut.

Zajímavosti v okolí

Berlín3 kmBerlín zajímavosti
Berlín3 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde32 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen39 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter