Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Upper Room Hotel Kurfürstendamm

Informace o Upper Room Hotel Kurfürstendamm

Vítáme Vás na stránce Upper Room Hotel Kurfürstendamm na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Upper Room Hotel Kurfürstendamm, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Upper Room Hotel Kurfürstendamm, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Upper Room Hotel Kurfürstendamm.

  • Upper Room Hotel Kurfürstendamm

Upper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelyUpper Room Hotel Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Upper Room Hotel Kurfürstendamm
Ulice:  Rankestraße 3
Město:  10789 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
781 Kč
32 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tato památkově chráněná historická budova se nachází v srdci západního Berlína, 2 minuty chůze od nákupní ulice Kurfürstendamm. Nabízí Wi-Fi zdarma a je to ideální základna pro prohlídky města a nákupy. Upper Room Hotel má útulné pokoje s TV s plochou obrazovkou, psacím stolem a vlastní koupelnou. Upper Room Hotel stojí v blízkosti několika autobusových zastávek, stanice metra (U-Bahn) a stanice městské železnice (S-Bahn). Od hotelu je vynikající spojení hromadnou dopravou do všech částí Berlína, včetně výstaviště ICC. Upper Room Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od mnoha hlavních turisticky atraktivních míst v Berlíně. Můžete navštívit nedalekou berlínskou zoo, divadlo Theater des Westens či světoznámý obchodní dům KaDeWe. V nákupním středisku Europa-Center na vás čekají skvělé restaurace i obchody. Po dni plném zážitků z Berlína můžete relaxovat v salonku a večer si dát v hotelovém baru třeba sklenku vína.


Důležité informace

Tento hotel není bezbariérový. Upozorňujeme, že Upper Room Hotel Kurfürstendamm se nachází ve 4. a 5. patře. K výtahu je třeba vyjít několik schodů. Pouze pokoje ve 4. patře jsou dostupné výtahem. Hosté ubytovaní v 5. patře vyjedou výtahem do 4. patra a poté musejí použít točité schodiště. Upozorňujeme, že částka za celou rezervaci se platí při příjezdu.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter