Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Sofitel Berlin Kurfürstendamm

Informace o Sofitel Berlin Kurfürstendamm

Vítáme Vás na stránce Sofitel Berlin Kurfürstendamm na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sofitel Berlin Kurfürstendamm, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sofitel Berlin Kurfürstendamm, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sofitel Berlin Kurfürstendamm.

  • Sofitel Berlin Kurfürstendamm

Sofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - HotelySofitel Berlin Kurfürstendamm Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sofitel Berlin Kurfürstendamm
Ulice:  Augsburger Str. 41
Město:  10789 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3054 Kč
123 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový designový hotel se nachází pouhých 100 metrů od bulváru Kurfürstendamm a nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma, francouzskou restauraci a bezplatné wellness centrum a posilovnu. Sofitel Berlin Kurfürstendamm se vyznačuje pozoruhodnou moderní architekturou. Jeho prostorné pokoje a apartmá mají vysoká okna a zařízení z tmavého dřeva. Ve velké koupelně najdete vanu, samostatnou sprchu a župany. V restauraci Le Faubourg se podávají jídla tradiční francouzské kuchyně, na nich si lze pochutnat i na venkovní terase s výhledem na Kurfürstendamm. Stylový lounge bar Le Faubourg nabízí přes 30 druhů vodky. Sofitel Berlin Kurfürstendamm má vlastní wellness centrum se suchou i parní saunou a fitness studiem. Objednat si můžete také kosmetické služby a masáže. Sofitel Berlin Kurfürstendamm (dříve Hotel Concorde Berlin) sídlí v budově ve stylu art deco a může se pochlubit luxusním zařízením. Budete zde v blízkosti značkových butiků, center kultury, obchodního domu KaDeWe, berlínského zoo, divadla Theater des Westens, zámku Charlottenburg a operní scény Deutsche Oper. Od hotelu Sofitel lze dojít za stojí pouhé 3 minuty na stanici metra Kurfürstendamm, odkud jezdí také přímé autobusy na letiště Tegel.


Důležité informace

Upozornění: Tuzemští hosté, kteří si rezervují pokoj bez kreditní karty, budou mít v den příjezdu rezervaci zajištěnou pouze do 18:00. Hosty bychom rádi upozornili, že hotel vyžaduje při přihlášení zálohu ve výši 50 EUR.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter