Asie > Jordánsko > Ammán > Amman Inn Hotel

Informace o Amman Inn Hotel

Vítáme Vás na stránce Amman Inn Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Amman Inn Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Amman Inn Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Amman Inn Hotel.

  • Amman Inn Hotel

Amman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman Inn Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Amman Inn Hotel
Ulice:  Swefieh District, Princess Taghreed Street
Město:  99999 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
862 Kč
33 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v Ammánu, 20 minut jízdy od letiště Queen Alia. V sousedství naleznete mnoho nákupních center a restaurací. Zdarma je k dispozici Wi-Fi i soukromé parkoviště. Amman Inn Hotel poskytuje intimně osvětlené pokoje s TV a minibarem. Apartmá mají kuchyňský kout, jídelnu a samostatné posezení s pohovkami. V restauraci hotelu Amman Inn se ráno servíruje bohatá snídaně. K obědu i večeři se podávají pokrmy místní kuchyně připravené ze sezónních surovin. Na jídle si můžete pochutnat i v pokoji. Na turistických informacích si hosté mohou zařídit různé aktivity. K dispozici jsou také služby concierge.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter