Asie > Omán > Salalah > Crowne Plaza Resort Salalah

Informace o Crowne Plaza Resort Salalah

Vítáme Vás na stránce Crowne Plaza Resort Salalah na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Crowne Plaza Resort Salalah, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Crowne Plaza Resort Salalah, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Crowne Plaza Resort Salalah.

  • Crowne Plaza Resort Salalah

Crowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Resort Salalah Salalah - Pensionhotel - Hotely
Název:  Crowne Plaza Resort Salalah
Ulice:  Dahareez-P O Box 870
Město:  211 Salalah
Země:  Omán
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2887 Kč
60 ر.ع.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Crowne Plaza Resort Salalah se rozprostírá ve svěžích tropických zahradách 2 km od Salalahu. K hotelu patří velký venkovní bazén s výhledem na Indický oceán a písečnou pláž. Crown Plaza nabízí ubytování v moderních pokojích se satelitní TV. Všechny jsou klimatizované a vybavené dřevěným nábytkem a pracovním stolem. Nechybí v nich ani minibar a kávovar. Hotelová restaurace Darbat podává místní speciality i mezinárodní kuchyni, například kuřecí teriyaki. Hosté tu mají možnost stolovat venku na terase. Na koktejl si lze zajít do baru u bazénu. V restauraci Dolphin Beach se připravují ománští humři, královské krevety a ryby. Hosté si mohou užít masáž nebo jen tak relaxovat v sauně. V hotelu je zábavní tým pro děti a dětské hřiště. Mezinárodní letiště Salalah odtud leží 10 minut jízdy. Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma. K dispozici je také půjčovna aut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že bezplatná kyvadlová doprava na letiště je k dispozici na požádání a bude zajištěna, jakmile poskytnete ubytování údaje o svém letu.

 
 
facebook g+ twitter