Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Hotel Versailles

Informace o Hotel Versailles

Vítáme Vás na stránce Hotel Versailles na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Versailles, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Versailles, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Versailles.

  • Hotel Versailles

Hotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - HotelyHotel Versailles Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Versailles
Ulice:  Al Rigga Street, Behind Dana Centre
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1261 Kč
250 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Versailles v obchodní čtvrti Deira nabízí střešní bazén a elegantní ubytování s Wi-Fi zdarma. Pokoje a apartmá hotelu Versailles jsou klimatizované a vybavené satelitní TV a minibarem. Nepřetržitě je dostupná pokojová služba. Hotel má kavárnu Lucky Dragon, kam si mohou hosté zajít na odpolední čaj a restauraci Palm Court s nabídkou pokrmů místní i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také sport bar a pákistánský noční klub. Hotel Versailles se nachází 10 minut jízdy od letiště Dubaj a komplexu Dubai World Trade Centre s výstavištěm. Na nejbližší stanici metra je to 500 metrů.


Důležité informace

Ještě před cestou si prosím ověřte své vízové povinnosti. Upozorňujeme, že bazén bude uzavřen z důvodu rekonstrukce až do 31. ledna 2017.

 
 
facebook g+ twitter