Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Zain International Hotel

Informace o Zain International Hotel

Vítáme Vás na stránce Zain International Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Zain International Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Zain International Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Zain International Hotel.

  • Zain International Hotel

Zain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyZain International Hotel Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Zain International Hotel
Ulice:  Rigga Street
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1084 Kč
215 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Dubai Zain International se nachází v centrální dubajské čtvrti Deira, jen 5 minut jízdy od mezinárodního letiště Dubaj. Na střeše hotelu je bazén s výhledem na Dubaj. Dále v něm najdete saunu a posilovnu. Ve všech klimatizovaných pokojích je balkon, z některých je výhled na živou ulici Al-Rigga. Každý pokoj je vybavený satelitní TV a dobře zásobeným minibarem s osvěžujícími nápoji. Ráno si můžete dobře zacvičit ve výborně vybavené posilovně hotelu Zain a potom si odpočinout v sauně nebo venkovním bazénu. Celodenní restaurace hotelu Zain International podává pestrou nabídku jídel místní a mezinárodní kuchyně včetně mís s čerstvými plody moře. Pro vaše pohodlí zajišťuje hotelový personál také pokojový servis. Zain International Hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od stanice metra Al Rigga, ze které je to jen 2 stanice do oblíbené čtvrti Bur Dubaj přes zátoku Khor Dubai.


Důležité informace

Upozorňujeme, že Zain International Hotel nepřijímá rezervace nesezdaných párů nebo párů různé národnosti. Pokud cestujete se svým partnerem, je třeba při příjezdu předložit platný oddací list. Při příjezdu je třeba předložit platný průkaz totožnosti vydaný v Emirátech nebo pracovní povolení. Dále je třeba uhradit zálohu ve výši 300 AED na pokrytí případných škod způsobených během vašeho pobytu. Tato částka se vrací v plné výši při check-outu, po kontrole stavu ubytování. Při rezervaci třetí stranou je třeba při příjezdu předložit kreditní kartu, která byla použita k provedení rezervace. Pokud nejste majitelem kreditní karty, kontaktujte prosím hotel předem a vyžádejte si autorizační formulář.

 
 
facebook g+ twitter