Informace o Lavender Hotel

Vítáme Vás na stránce Lavender Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Lavender Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Lavender Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Lavender Hotel.

  • Lavender Hotel

Lavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyLavender Hotel Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Lavender Hotel
Ulice:  Al Jazeera Street
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
983 Kč
195 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Lavender Hotel se nachází v centru Dubaje, 7 až 10 minut pěšky od stanice metra Al Rigga a necelé 2 km od obchodního centra Burjuman. Nabízí střešní bazén s terasou a lehátky. Lavender Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem, který poskytuje panoramatický výhled. K dispozici je kabelová TV, žehlička a žehlicí prkno a v koupelně najdete fén. Ráno se podává snídaně, která zahrnuje čerstvě připravenou kávu. V restauraci si můžete vybrat z pokrmů mezinárodní kuchyně a místních specialit. Lavender Hotel stojí 5 km od dubajského mezinárodního letiště. Má nepřetržitě otevřenou recepci a umožňuje úschovu zavazadel. Parkování je možné na požádání podle obsazenosti.

 
 
facebook g+ twitter