Afrika > Tunisko > Sousse > Tej Marhaba

Informace o Tej Marhaba

Vítáme Vás na stránce Tej Marhaba na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Tej Marhaba, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Tej Marhaba, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Tej Marhaba.

  • Tej Marhaba

Tej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - HotelyTej Marhaba Sousse - Pensionhotel - Hotely
Název:  Tej Marhaba
Ulice:  Avenue Taïeb M'hiri
Město:  4011 Sousse
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
692 Kč
26 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgnofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Tej Marhaba je rezort situovaný v přímořském letovisku Sousse v Tunisku. Nabízí vlastni pláž vzdálenou 200 metrů a 3 restaurace, ve kterých se podávají pokrmy tuniské a mezinárodní kuchyně. Všechny pokoje a apartmá jsou klimatizované a moderně zařízené. Je v nich TV, minibar a koupelna. Hosté si tu mohou vybrat z tuniských specialit a italských jídel. Po večeři pak mohou relaxovat u skleničky v některém ze 7 barů, u biliáru nebo v herně. K zázemí rezortu Tej Marhaba patří dále mimo jiné venkovní a kryté bazény, 4 tenisové kurty, sauna, noční klub a obchody se suvenýry.

 
 
facebook g+ twitter