Afrika > Tunisko > Sousse > Hotel Marhaba Beach

Informace o Hotel Marhaba Beach

Vítáme Vás na stránce Hotel Marhaba Beach na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Marhaba Beach, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Marhaba Beach, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Marhaba Beach.

  • Hotel Marhaba Beach

Hotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - HotelyHotel Marhaba Beach Sousse - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Marhaba Beach
Ulice:  Boulevard 7 Novembre
Město:  4039 Sousse
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
472 Kč
18 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází 2 minuty chůze od 2 plaveckých bazénů a nabízí wellness s nabídkou masáží, thalassoterapeutické centrum a dvakrát týdně také živé představení. Všechny klimatizované pokoje v Hotelu Marhaba Beach mají vlastní koupelnu, satelitní TV, chladničku a výhled do zahrady nebo na moře. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Hotel nabízí výběr ze 3 restaurací, snack barů a 5 barů, včetně baru na pláži. K dalšímu vybavení hotelu patří fitness centrum, dětský klub a kosmetické centrum. Tento hotel se nachází 3 km od centra města Sousse s železniční stanicí a 30 minut jízdy od Mezinárodního letiště Monastir-Habib Bourguiba. K dispozici je také parkování zdarma a turistické informace.


Důležité informace

Upozorňujeme, že osušky k bazénu a na pláž jsou k dispozici za vratnou zálohu. Varné konvice a žehličky jsou na požádání dostupné v recepci.

 
 
facebook g+ twitter