Informace o Dürer-Hotel

Vítáme Vás na stránce Dürer-Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dürer-Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dürer-Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dürer-Hotel.

  • Dürer-Hotel

Dürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyDürer-Hotel Norimberk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Dürer-Hotel
Ulice:  Neutormauer 32
Město:  90403 Nürnberg
Okres:  Norimberk okres
Kraj:  Bavorsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1942 Kč
77 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel stojí hned u domu Albrechta Dürera a jen 2 minuty chůze od Norimberského hradu. Nabízí posilovnu, saunu, parní lázeň a krásnou zahradu. Dürer-Hotel má pokoje s TV s plochou obrazovkou, minibarem a vlastní koupelnou. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Dürer-Hotel má prostornou vstupní halu s útulným bistro barem. Každé ráno se zde podává bohatá snídaně formou bufetu. Dürer-Hotel se nachází přímo na krásném náměstí Tiergärtnertorplatz a je skvělým výchozím bodem pro výlety po norimberské středověké čtvrti. Za 5 minut dojdete k celé řadě restaurací i obchodů. Na hlavní náměstí, kde se koná slavný vánoční trh Christkindl Markt, dojdete za 6 minut chůze od hotelu. Dürer-Hotel je vzdálen 8 km od výstaviště NürnbergMesse, 6 km od norimberského letiště, a na centrální vlakové nádraží se dostanete za 20 minut chůze nebo za 10 minut městskou hromadnou dopravou.

Zajímavosti v okolí

Norimberk611 mNorimberk Zoo
Fürth7 kmFürth ubytování
Röthenbach an der Pegnitz13 kmRöthenbach an der Pegnitz ubytování
Hessdorf23 kmHessdorf Hotel Aurora
Allersberg26 kmAllersberg ubytování
Hilpoltstein31 kmHilpoltstein Rothsee
Gössweinstein40 kmGössweinstein minigolf
Hirschaid41 kmHirschaid bazén Frankenlagune
Stegaurach48 kmStegaurach pivovar
Bad Windsheim49 kmBad Windsheim termální koupele
 
 
facebook g+ twitter